Zajęcia pozalekcyjne

 • Bricks4Kidz/LIBERIS/ – prowadzi zajęcia z LEGO ROBOTYKI. Nasza propozycja jest skierowana dla dzieci z klas 0-3 w piątki od 14:45 do 15:45
 • Giganci Programowania to szkoła oferująca kursy programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat.
 • Harrison School to szkoła językowa, która już kilkanaście lat specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Opracowaliśmy własny program nauczania, ciekawe, autorskie materiały dostosowane do wieku uczniów.
 • FOX Dance Studio Taniec Dzieci i Młodzieży Prowadzimy zajęcia z akrobatyki dla początkujących i zaawansowanych w grupach wiekowych : 6-8 lat , 9-11 lat i 12+. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w soboty od godz. 9.00 . Zapisy tel. 602 384 559
 • NIENUDNO – eksperymenty to odkrywanie! i zajęcia „Programowanie w świecie Minecraft”
 • FOX Dance Studio Taniec Dzieci i Młodzieży Prowadzimy zajęcia z akrobatyki dla początkujących i zaawansowanych w grupach wiekowych : 6-8 lat , 9-11 lat i 12+. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w soboty od godz. 9.00 . Zapisy tel. 602 384 559

Na sali w budynku szkoły przy ul. Wrzeciono 24 na dzień dzisiejszy prowadzimy dwa rodzaje zajęć:

 • ZAJĘCIA AKRO-ART – to zajęcia łączące gimnastykę artystyczną, akrobatykę oraz taniec przeznaczone są dla dziewcząt w wieku 5-15 lat, które są pełne energii, uwielbiają ćwiczyć, robić szpagaty, gwiazdy i  tańczyć przy muzyce oraz chciałyby występować przed większą publicznością.
 • AKROBATYKA DLA DZIECI – Wszystkie sporty gimnastyczne mogą być wspaniałą dyscypliną samą w sobie, ale także początkiem lub uzupełnieniem każdej innej dyscypliny sportu.  Akrobatyka świetnie rozwija całe ciało, kształtuje prawidłową postawę ciała, poprawia gibkość i rozciągniecie, zwiększa koordynację ruchową, siłę, szybkość i wytrzymałość.
  Na treningach oprócz fizyczności uczymy się także dyscypliny, koncentracji, współdziałania w grupie, asekuracji i odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje, kolegów oraz koleżanek.
  Akrobatyka daje bardzo wiele możliwości uczenia się coraz trudniejszych elementów, dlatego na pewno szybko się nikomu  nie znudzi.
  Bardzo ważne dla nas jest to, aby dzieci wychodziły z treningów szczęśliwe, rozwijały się w swoim tempie oraz odnalazły w sobie pasję do sportów gimnastycznych i aktywnego życia.
Karolina i Jakub SzczerbaStowarzyszenie JK Sport502509561, 516121921www.jksport.plbiuro@jksport.pl

 

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.