Stołówka

Dyżur wakacyjny

Stawka żywieniowa za dzień wynosi 18,00 zł.

Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie: 04 2490 0005 0000 4500 1470 2305

Tytuł przelewu:
IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ DOPISEK „DYŻUR KLASA 0”

Szanowni Państwo,
Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w Szkole Podstawowej nr. 247 im. Kazimierza Lisieckiego ,,Dziadka” w klasach 1-8.
Firma cateringowa Smaczny Punkt wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.
Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU https://www.youtube.com/channel/UCOMpN8AwkHbr4B68uLXxL8Q

UWAGA!
Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

REJESTRACJA – w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego:

KLASY „0”
Link rejestracyjny dla rodziców zerówki:  https://startedu.pl/Rejestracja/SP_247_ZEROWKA

KLASY „1-8”

Link rejestracyjny dla rodziców 1-8:  https://startedu.pl/Rejestracja/SP_247_KL1-8

AKTYWNE LINKI DOSTĘPNE NA STRONIE SZKOŁY/W ZAKŁADCE STOŁÓWKA

WARUNKIEM WYDANIA POSIŁKU JEST ZAMÓWIENE GO POPRZEZ STARTEDU
UWAGA
– linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

 1. Począwszy od dnia 09.2021 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się
  w systemie miesięcznym,
  przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU.
  Posiłki będą wydawane w Stołówce Szkolnej od 6.09.2021 roku.
 2. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane.
  Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 09:00.
 3. Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.
 4. Dostawca posiłków podjął decyzję, iż w Państwa placówce będą wykorzystywane elektroniczne karty identyfikacyjne służące do odbierania posiłków.
  Koszt wydania pierwszej karty jest bezpłatny, koszt wydania duplikatu karty 10,00 zł brutto.
 5. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
  • Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
  • Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1000,00 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1000,00 zł.
 6. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne
  Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.