Kadra

Dyrektor: mgr Marta Butryn

Wicedyrektor: Ewelina Grzybowska-Antoniak

Kierownik świetlicy: Grażyna Spurek

Wychowanie przedszkolne

  • Joanna KaczmarczykJoanna Kuchnik – oddział 0A

Edukacja wczesnoszkolna

  • Anna Januszewska – wychowawca klasy 1B
  • Agnieszka Nowacka – wychowawca klasy 1A
  • Agnieszka Kosielińska – wychowawca klasy 2A
  • Agnieszka Wojciechowska – wychowawca klasy 2B
  • Anna Wijat – wychowawca klasy 3A
  • Bogumiła Wojda – wychowawca klasy 3B

Nauczyciele wspierający

  • Magdalena Baranowska-Sykus – nauczyciel wspierający w oddziale przedszkolnym 0A
  • Milena Owsianka – nauczyciel wspierający w klasie 3A
  • Zuzanna Zalewska – nauczyciel wspierający w klasie 2B
  • Marcin Morlewski – nauczyciel wspierający w klasie 1A
  • Anna Nowińska – nauczyciel wspierający w klasie 2A
  • Ewa Kaźmierczyk – nauczyciel wspierający w klasie 3B
  • Dominika Żak – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 6A
  • Maciej Piestrzyński – nauczyciel wspierający w klasie 6B
  • Karolina Skowrońska – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 7A
  • Jolanta Wojda – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 7B
  • Marta Herbik – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 8A
  • Ewa Kaźmierczyk – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 8B
  • Żaneta Rogińska  – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 8C
  • Ewa Mazur – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 4A
  • Adam Wójcicki –  nauczyciel wspierający w klasie 5A
  • Dorota Kiedrzyńska – nauczyciel wspierający w klasie 1B
  • Agnieszka Zubik – nauczyciel wspierający w klasie 8SU

Język polski

  • Karwowska Małgorzata – wychowawca klasy 4B
  • Müler Izabela – wychowawca klasy 7C
  • Katarzyna Chamienia 
  • Łukasz Wachowski

Język angielski

  • Agnieszka Hydzik
  • Agnieszka Krzykowska
  • Beata Romańska-Ciastkowska
  • Karolina Turowska
  • Joanna Pruszczyk 

Język niemiecki

  • Monika Różycka-Obołończyk

Język rosyjski

  • Justyna Smorongowicz

Matematyka

  • Żaneta Rogińska – wychowawca klasy 8C
  • Joanna Zawierucha
  • Jadwiga Kopiczyńska – wychowawca klasy 6B
  • Bożena Matczuk

Historia

  • Angelika Ratyni – wychowawca klasy 7D
  • Łukasz Wachowski

Wiedza o społeczeństwie

  • Łukasz Wachowski

Przyroda

  • Agnieszka Miecznikowska

Biologia, geografia

  • Małgorzata Młynarczyk
  • Marta Nietrzpiela-Poźniak
  • Małgorzata Czubak – wychowawca klasy 5A

Fizyka

  • Mariola Urbaczewska

Chemia

  • Marta Nietrzpiela-Poźniak

Informatyka

  • Beata Zielińska
  • Paweł Dyński

Muzyka

  • Piotr Kozicki

Technika

  • Paweł Dyński

Plastyka

  • Angelika Ratyni

Wychowanie fizyczne

  • Agnieszka Miecznikowska
  • Anna Cembrzyńska
  • Michał Lengiewicz
  • Piotr Kozicki

Religia

  • Katarzyna Król
  • Damian Drozd
  • Aneta Bednarska-Czura

Etyka, wychowanie do życia w rodzinie

  • Justyna Smorongowicz

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Andrzej Szydłowski

Biblioteka

  • Bogusława Siekierda-Goryńska
  • Justyna Pisarska
Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.