Kadra
Dyrektor: mgr Marta Butryn
Wicedyrektor: Katarzyna Łukaszewska
Kierownik świetlicy: Grażyna Spurek
Wychowanie przedszkolne
- Andrea Klimek, Ewa Michałowska i Zuzanna Zalewska – nauczyciel wspierający
Edukacja wczesnoszkolna
- Agnieszka Kosielińska – wychowawca klasy 1A
- Agnieszka Wojciechowska – wychowawca klasy 1B
- Anna Wijat – wychowawca klasy 2A
- Ewa Kaczalska – wychowawca klasy 2B
- Joanna Dąbrowska – wychowawca klasy 3A
- Anna Januszewska – wychowawca klasy 3B
Nauczyciele wspierający
- Jolanta Wojda – nauczyciel wspierający w klasie 1A
- Karolina Gąsiorek – nauczyciel wspierający w klasie 1B
- Milena Owsianka – nauczyciel wspierający w klasie 2A
- Joanna Dąbrowska – nauczyciel wspierający w klasie 3A
- Dorota Kiedrzyńska – nauczyciel wspierający w klasie 3B
- Anna Nowińska – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 4A
- Anna Snachowska – wychowawca nauczyciel wspierający w klasie 4B
- Agnieszka Zubik – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 4C
- Marta Herbik – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 5A
- Ewa Kaźmierczyk – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 5B
- Ewa Mazur – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 6A
- Małgorzata Karwowska – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 6B
- Bogumiła Owczarska – nauczyciel wspierający w klasie 7A
- Dominika Żak – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 8A
Język polski
- Karwowska Małgorzata – wychowawca klasy 6B
- Müler Izabela
- Katarzyna Chamienia
- Katarzyna Łukaszewska
Język angielski
- Agnieszka Hydzik
- Karolina Turowska
- Beata Romańska-Ciastkowska
- Izabela Sachanowicz
Język hiszpański
- Karolina Turowska
Język rosyjski
- Klaudia Malus
Matematyka
- Żaneta Rogińska
- Jadwiga Kopiczyńska – wychowawca klasy 8B
- Bożena Matczuk
Historia
- Angelika Ratyni
- Krzysztof Dzwolak
Wiedza o społeczeństwie
- Krzysztof Dzwolak
Przyroda
- Agnieszka Miecznikowska
Biologia, geografia
- Małgorzata Czubak – wychowawca klasy 7A
Fizyka
- Mariola Urbaczewska
Chemia
- Anna Rusiniak
Informatyka
- Beata Zielińska
- Paweł Dyński
Muzyka
- Piotr Kozicki
Technika
- Paweł Dyński
Plastyka
- Angelika Ratyni
Wychowanie fizyczne
- Agnieszka Miecznikowska
- Anna Cembrzyńska
- Michał Lengiewicz
- Piotr Kozicki
- Piotr Strzelec
Religia
- Katarzyna Król
- Bogumiła Owczarska
- Ks. Mikołaj Dobosz
Etyka, wychowanie do życia w rodzinie
- Mariola Żytkiewicz
Edukacja dla bezpieczeństwa
- Andrzej Szydłowski
Biblioteka
- Agnieszka Jankowska
Pracownicy świetlicy
- Bożena Bernhardt
- Małgorzata Czubak
- Paulina Rola
- Piotr Kozicki
- Dominik Jarczak
- Piotr Strzelec
- Marta Gosik
- Jerzy Pelczarski
Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl