Doradztwo zawodowe

Doradca zawodowy i koordynator: Celina Pilitowska

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie klas VII i VIII,
informuję, że wznowiliśmy indywidualne spotkania doradcy zawodowego z uczniami i ich rodzicami realizowane  w ramach europejskiego projektu “Sięgnij po więcej” – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy. Zajęcia będą prowadzone w środy każdego miesiąca, w PIK-u (Punk Informacji i Kariery) w pokoju nr A8, parter przy sekretariacie szkoły. Dokładny harmonogram na każdy miesiąc będzie zamieszczony na stronie www naszej szkoły, zakładka “Sięgnij po więcej” i na drzwiach PIK-u.
Zapisy przyjmuję przez Librus lub w PIK-u,  w dniach moich dyżurów.
Chętnych zapraszam, aby omówić szczegóły ( w tym roku musicie wypełnić formularz zgłoszenia) i złożyć wersję papierową u doradcy zawodowego.
Na  spotkania zapraszam: 09 września 2020r  w godz. 16:30 do 18:00 i 16 września w godz. 16:30- 19:30.

Rozporządzenie MEN w sprawie doradztwa

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE – Sięgnij po więcej! – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st.Warszawa

Celem głównym Projektu EFS Sięgnij po więcej! jest zapewnienie uczniom szkół  podstawowych możliwości korzystania z doradztwa indywidualnego na terenie szkoły. W 110 szkołach  podstawowych zaplanowano  systemowe wzmocnienie doradztwa edukacyjno-zawodowego poprzez  utworzenie Punktów Informacji i Kariery (PIK). Szkoły zostaną  wyposażone  w sprzęt komputerowy,  pomoce i materiały dydaktyczne oraz fachową literaturę. Uczniowie biorący udział w projekcie będą mogli uczestniczyć w warsztatach zawodoznawczych w Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Warszawie. W  celu lepszego dostosowania oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy nawiązana została współpraca z przedsiębiorcami, a także otoczeniem społeczno-gospodarczym.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.