Football Kids

Treningi ogólnorozwojowe ukierunkowane na piłkę nożną dla najmłodszych dzieci zarówno chłopców jak i dziewczynek w wieku od 2 do 7 roku życia. „FOOTBALL KIDS – Piłkarska jedenastka” to autorski program stworzony z myślą o najmłodszych w celu propagowania umiejętności piłkarskich wśród dzieci. Gry i zabawy ruchowe wzbogacone są nauką podstawowych słów z dziedziny piłki nożnej w języku angielskim. Program treningowy trwa od września do czerwca. Treningi odbywają się raz w tygodniu i trwają od 45 min (maluchy) do 60 min (starszaki). Grupy liczą maksymalnie 11 osób, czyli tyle ile piłkarzy gra w jednej drużynie w prawdziwym meczu. Ponieważ grupy są niewielkie zajęcia mają charakter miłej i rodzinnej atmosfery.

Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 17:00 do 18:00 i od 18:00 do 19:00 (2 grupy 4-5 latków) i w piątki o 17:10 do 18:00 (grupa 2-3 latków). Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: football-kids.com

Szkółka piłkarska dla dzieci, język angielski dla przedszkolaków, sklep piłkarski – Football Kids

SZKÓŁKA PIŁKARSKA Football Kids. Zapisz się na BEZPŁATNY TRENING. Witamy na stronie Football Kids! Nasza szkółka piłkarska dla najmłodszych zaprasza zarówno chłopców, jak i dziewczynki w wieku od 2 do 7 lat na trening piłki nożnej dla dzieci. Opracowaliśmy program, który pozwoli połączyć zajęcia ruchowe z dobrą zabawą, a także nauką języka angielskiego.

Tel. 500-419-519 E-mail: k.pietrusinski@football-kids.com
Lokalizacje: Warszawa Bielany, Ochota, Żoliborz www.football-kids.com
Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.