Zajęcia integracyjne – Program Kładka

Spotkanie integracyjne pod hasłem: „Pierwsze spotkanie z moją szkołą” w ramach programu – Kładka, czyli łagodne pokonywanie etapów edukacyjnych?.
W spotkaniu integracyjnym 10 czerwca wzięły udział zaproszone dzieci, które zostały przyjęte do oddziałów „0” i klas I wraz z rodzicami.
Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor szkoły Marta Butryn, witając wszystkich przybyłych gości. Nauczyciele zaprosili dzieci do zabawy. Grupa zero miała okazję pobawić się w małych Indian, a przyszli pierwszoklasiści rozpoznawali figury geometryczne i wykonywali prace plastyczną pod tytułem „Drzewo klasowe”. W zabawie brali udział również rodzice. Na spotkaniu z panią Dyrektor, nauczycielami i specjalistami rodzice otrzymali informacje na temat podręczników, wyprawki szkolnej, zajęć dodatkowych, akcji „Kulturalny przedszkolak” oraz organizacji pracy w klasach 0 i 1. Dodatkową atrakcją dnia było zwiedzanie szkoły, co umożliwiało dzieciom lepsze poznanie przyszłego miejsca nauki i zabawy. Udało się nawiązać pierwszy kontakt z wychowawcami, a także poznać przyszłych kolegów i koleżanki.

Napisała: Grażyna Spurek

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.