Warning: mkdir(): Permission denied in /home/virtualki/228314/wp-content/plugins/backup-backup/includes/constants.php on line 138

Warning: touch(): Unable to create file /home/sp247/public_html/wp-content/backup-migration-i4vqsC3aL0/index.php because No such file or directory in /home/virtualki/228314/wp-content/plugins/backup-backup/includes/constants.php on line 146

Warning: touch(): Unable to create file /home/sp247/public_html/wp-content/backup-migration-i4vqsC3aL0/index.html because No such file or directory in /home/virtualki/228314/wp-content/plugins/backup-backup/includes/constants.php on line 149

Warning: copy(/home/virtualki/228314/wp-content/plugins/backup-backup/includes/htaccess/.htaccess): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtualki/228314/wp-content/plugins/backup-backup/includes/constants.php on line 152

Warning: copy(/home/virtualki/228314/wp-content/plugins/backup-backup/includes/htaccess/.htaccess): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtualki/228314/wp-content/plugins/backup-backup/includes/constants.php on line 161

Warning: copy(/home/virtualki/228314/wp-content/plugins/backup-backup/includes/htaccess/.htaccess): failed to open stream: No such file or directory in /home/virtualki/228314/wp-content/plugins/backup-backup/includes/constants.php on line 181

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego

„Kocham przyrodę i dbam o wodę”

Na konkurs wpłynęło 31 prac z czterech bielańskich szkół (SP247, SP209, SP289, SP187).

W kategorii klas I – III zwycięzcami zostali:

  • I miejsce – Tomasz Gonta uczeń klasy I ze SP187
  • II miejsce – Kajetan Klimas uczeń klasy II ze SP289
    – Anna Parda uczennica klasy II ze SP289
  • III miejsce – Julia Popławska uczennica klasy III ze SP289
    – Kaja Szyszka-Cieniuch uczennica klasy III ze SP247
    – Weronika Bienias uczennica klasy III ze SP289
  • Wyróżnienia: Jan Srebrzyński uczeń klasy III ze SP247
    – Julia Płocharczyk uczennica klasy III ze SP247

W kategorii klas IV – VIII zwycięzcami zostali:

  • I miejsce – Konstancja Chacun-Kądzioła uczennica klasy VI ze SP209
  • II miejsce – Oliwia Kęska uczennica klasy VII ze SP187
  • III miejsce – Zuzanna Czyżewska  uczennica klasy VIII ze SP209
  • Wyróżnienia: Anna Wąsik uczennica klasy IV ze SP209
Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.