TRADYCJI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ!

Jak co roku kilka klas wyjechało na czterodniową wycieczkę, aby z jednej strony odpocząć, zintegrować się oraz poznać i nauczyć się nowych rzeczy. Pierwszą atrakcją dla klas 3b, 4a, 4b, 5a, SU, 7a i 7b był Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Popołudniu zaś płynęliśmy statkiem po największym polskim jeziorze Śniardwy. Dopisała nam piękna, słoneczna i bezwietrzna pogoda.
Drugi dzień obfitował w wiele atrakcji takich jak kręgle, basen oraz mnóstwo zabaw i gier integrujących na świeżym powietrzu. Były emocje, śmiech i dużo radości. Zobaczcie Państwo sami! Ten dzień zakończyliśmy emocjonującymi tańcami i pląsami podczas dyskoteki.
Trzeciego dnia poznawaliśmy historię Warmii i Mazur oraz wysłuchaliśmy koncertu organowego w Św. Lipce. Kolejnym punktem naszej wycieczki był Wilczy Szaniec, była siedziba A. Hitlera. Zwiedziliśmy również Olsztyn, a w nim m. in. okolice zamku, rynku i ratusza. Poznaliśmy olsztyńską historię życia Mikołaja Kopernika. Wieczorem odpoczywaliśmy przy ognisku oraz bawiliśmy się na świeżym powietrzu.
Nadszedł ostatni dzień naszej wycieczki. Odwiedziliśmy planetarium w Olsztynie i skansen w Olsztynku i wieczorem wróciliśmy do domu 😊 Mamy nadzieję na kolejne wyjazdy w przyszłości.

Tekst: Ewa Mazur

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.