SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Uczniowie klasy 7 a, w czasie lekcji plastyki używali materiałów zakupionych przez Laboratoria Przyszłości, był to klej magiczny firmy Bambino i pędzelki do malowania. Uczniowie wykonali instalacje wielkanocne – króliki z balona i sznurka, jajka i skorupy do jajek. Wybrane prace zostały przekazane na konkurs warszawski ,,Symbol Wielkanocy’’ w Wawerskim Centrum Kultury. Nasi uczniowie Antoni  został laureatem 2 miejsca, a Karina laureatką 3 miejsca.
Uczeń klasy 4a Filip brał udział w konkursie ogólnopolskim na kartę wielkanocną ,,Sercem malowane”. Została laureatem I miejsca w swojej kategorii wiekowej.
Uczennice klasy 5b i 8 d  Maja, Wiktoria, Julita i Natalia wzięły udział w VIII Bielański konkursie charytatywnym ,,Palma Wielkanocna’’. Natalia została laureatką III miejsca w dzielnicy.
Uczennice klasy 5b i 7b Maja, Małgosia, Ania, Lena, Viktoria, Olga i Anna na lekcjach plastyki wykonały prace na konkurs ogólnopolski ,,Mój pałac marzeń’’ i wszystkie otrzymały wyróżnienia.
Uczniowie klasy 4a, 7b i 8d Filip, Natalia, Amelia, Maciek, Wiktoria i Natalia uczestniczyli w konkursie ogólnopolskim; ,,Moja wymarzona złota rybka” i wszyscy zostali nagrodzeni wyróżnieniem.

Wszystkim artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: Angelika Ratyni

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.