„Romeo i Julia – czyli historia pewnej terapii”

Przedstawienie teatralne, na które Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy, jest grane przez uczniów naszej szkoły w ramach pomocy dla Igora Kaczyńskiego, który walczy z ciężką chorobą. Informacje dotyczące Igora są dostępne na stronie Facebook ,, Pomóż Igorowi się obudzić”. Wspieramy rehabilitację Igora od prawie dwóch lat. Do tej pory przekazaliśmy na konto fundacji środki z loterii pluszakowej, sprzedaży korków i loterii fantowej zorganizowanej przez Radę Rodziców. Teraz wspomożemy Igora funduszami uzyskanymi ze sprzedaży cegiełek, które oferujemy wszystkim zainteresowanym od początku kwietnia. Cegiełki będziemy również sprzedawać podczas przedstawienia 9 maja.

Zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów SP 247, Przyjaciół naszej szkoły, Mieszkańców Bielan i wszystkich Ludzi Dobrej Woli. Postaramy się, aby spędzili Państwo z nami niezapomniane chwile.

Napisała: Marta Sokołowska

W dniach 07 ? 10 .05.2018 zagraliśmy czterokrotnie przedstawienie ,,Romeo i Julia ? czyli historia pewnej terapii?. Graliśmy dla Igora, naszego absolwenta, który walczy z ciężką chorobą. Podczas przedstawień oraz podczas kwietniowego zebrania rodziców udało nam się sprzedać wiele cegiełek, będących finansowym wsparciem w rehabilitacji Igora. Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy kupili cegiełki.

Ze sprzedaży cegiełek uzyskaliśmy sumę 2025 złotych!!! Pieniądze zostały przekazane na konto Igora.

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.