Przedświąteczne spotkanie

Przedświąteczne spotkanie uczniów klas 0-3 oraz nauczycieli z Panią Dyrektor oraz Radą Rodziców, podczas którego zostały rozdane nagrody za konkurs na ozdobę wielkanocną. Miłym zwieńczeniem spotkania było piękne przedstawienie klasy 1B z okazji Wielkanocy.

Tekst: Karolina Gąsiorek

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.