Pierwsza karta biblioteczna

Klasa 1B odwiedziła Bibliotekę Publiczną na Wrzecionie. Uczniowie odebrali swoje pierwsze karty biblioteczne oraz zapoznali się z regulaminem wypożyczania książek. Miłym akcentem było wysłuchanie bajki Bałwan ze śniegu Hansa Christiana Andersena.

Tekst: Karolina Gąsiorek

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.