Obchody 11 Listopada w klasach 1-3

Dnia 12 listopada 2024 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 106 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przygotowany przez uczniów klasy 3a.

Było przedstawienie, wspólne śpiewanie hymnu oraz przegląd piosenek patriotycznych.

Była to bardzo podniosła, a jednocześnie radosna uroczystość.
Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.