Nagroda dla naszej uczennicy

Uczennica klasy 8a Wiktoria otrzymała jedną z głównych nagród w Warszawskim konkursie plastycznym pod tytułem ,,Obraz mojej Warszawy 2022 – Na schodach’’, organizowanym przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej.
Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów 🙂

Tekst: Angelika Ratyni

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.