Mali badacze

Przez cały rok szkolny klasa 2a miała możliwość uczestniczyć w zajęciach „Mali badacze” w BCEK-u. Podczas ostatnich zajęć uczniowie poznawali życie pszczół oraz pracę pszczelarza. Mogli zobaczyć ramki z plastrami miodu, wnętrze ula oraz narzędzia pszczelarskie.

Tekst: Agnieszka Nowacka

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.