Książki… emocje… i My

W dniach od 9 do 12 września odbywały się na Placu Defilad Warszawskie Targi Książki. Dla członków szkolnego Klubu Czytelniczego „PoczytajMy” oraz innych chętnych uczniów piątkowe popołudnie było czasem „dla duszy”. Miłośnicy literatury  wybrali się do centrum stolicy, aby spotkać się z autorami swoich ulubionych książek i pobuszować wśród stoisk z (pachnącymi jeszcze farbą drukarską) książkami.
Najbardziej emocjonujące było bezpośrednie spotkanie z Rafałem Kosikiem, autorem serii książek dla młodzieży o Feliksie, Necie i Nice. Amelka, Mateusz, Igor Maksymilian i Mateusz byli tak zainteresowani rozmową, że nie dość, że nie uronili ani słowa ze spotkania, to jeszcze niektórzy z nich sami zadawali pytania autorowi. Po wywiadzie był czas na zdobycie autografu i zrobienie pamiątkowych zdjęć, z czego nasza młodzież, oczywiście, skorzystała. 🙂
Do domów wracaliśmy radośni i pełni emocji, dzieląc się wrażeniami i oglądając swoje zdobycze w postaci książek, broszurek, zakładek i innych drobiazgów, którymi obdarowywali niektórzy wydawcy.

Małgorzata Karwowska i Izabela Muler

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.