Budżet Partycypacyjny

Szanowni Rodzice,

Od 1 września do 15 września możecie głosować na Wasze projekty zgłoszone w ramach Budżetu Partycypacyjnego.

  • 1556 Świat eksperymentów dla dzieci (numer na liście 28) Bezpłatne eksperymenty chemiczno-fizyczne oraz łamigłówki matematyczne. Ciekawe doświadczenia, unikalne style uczenia się, elementy gry oraz muzyki.
  • 1570 Graj i tańcz! Treningi piłkarskie i nauka tańca -spełnienie marzeń dzieci (numer na liście 67) Nauka warsztatu tańca nowoczesnego/dyskotekowego, z elementami disco dance, hip-hopu, jazzu oraz tańca klasycznego. Treningi piłkarskie łączące rozwój fizyczny, społeczny i intelektualny.
  • 1573 Tajemniczy ogród na Wrzecionie w SP247 (numer na liście 103) Nasadzenia roślin wieloletnich wokół budynku szkoły z instalacją tabliczek z nazwami roślin w języku polskim i łacińskim do celów nauki systematyki dla dzieci z okolicznych szkół i mieszkańców. Zorganizowanie ogródka do nauki wysiewów na lekcje biologii, zielnika z ziołami. Całoroczne ławki i stoliki do przeprowadzania lekcji przyrody, także dla okolicznych szkół i przedszkoli z zadaszeniem ze szpaleru z liści.
  • 1572 Zaprogramuj swoją przyszłość. Nauka programowania w SP247 (numer na liście 104) Bezpłatne zajęcia z projektowania i druku 3D, programowania oraz grafiki wektorowej.
  • 1569 Rewitalizacja boiska do piłki nożnej przy SP247 ul. Wrzeciono 9 (numer na liście 122) Projekt ma na celu rewitalizację zniszczonego boiska szkolnego i obejmuje: naprawę sztucznej nawierzchni dużego boiska do piłki ręcznej/nożnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Wejdź na stronę https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/  i zagłosuj.

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.