OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA OLIMPUS

Z przyjemnością informujemy, że w gronie laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z języka angielskiego w sesji wiosennej 2026 znalazło się czterech uczniów naszej szkoły. Konkurs sprawdza nie tylko znajomość języka angielskiego, ale też umiejętność analizy, logiczne myślenie oraz wiedzę na temat kultury krajów anglojęzycznych.

Uczniowie naszej szkoły, którzy osiągnęli najwyższe wyniki to:

  1. Mikołaj z klasy 7a – 9. miejsce w kraju, tytuł laureata
  2. Natalia z klasy 5a – 12. miejsce w kraju, tytuł laureata
  3. Marharyta z klasy 7b -13. miejsce w kraju, tytuł laureata
  4. Ivana z klasy 5a – 15. miejsce w kraju, tytuł laureata

Wysokie wyniki uzyskali też pozostali uczestnicy konkursu i zostaną nagrodzeni Dyplomami Uznania.

Dyplomy zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom olimpiady i dziękujemy za wysiłek oraz godne reprezentowanie szkoły. Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Joanna Pruszczyk

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.