„Projekt Sięgnij po więcej ..:”

Szanowni Rodzice, Uczniowie,
Jeszcze raz informuję o przystąpieniu szkoły do projektu „Sięgnij po więcej…”. W  ramach  projektu w naszej szkole został utworzony Punkt Informacji i Kariery. Jest to miejsce, w którym będziecie mogli porozmawiać  ze mną o swoich planach dotyczących wyboru szkoły czy zawodu. Zapraszam również waszych Rodziców.
Punkt  Informacji i Kariery,  w skrócie PIK znajduje się na parterze w pokoju nr A8.

Dyżury:
we wtorki:  04 i 18 lutego w godzinach 14.00 – 17.00, 25 lutego w godzinach 14.00 – 15.30.

we wtorki:  03 i 10 marca w godzinach 14.00 – 17.00, 17 marca w godzinach 14.00 – 15.30.

Osoby zainteresowane takimi spotkaniami proszę, aby skontaktowały się ze mną osobiście, przez Librusa lub telefonicznie (22) 834-12-49 w godzinach pracy PIK-u.

Zachęcam do odwiedzenia strony Biura Edukacji, gdzie są zamieszczone m.in. prezentacje „Rodzic jako doradca zawodowy swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej” oraz „Prezentacja dla rodziców uczniów klas VIII szkół podstawowych”.

Koordynator PIK: Celina Pilitowska

Koordynator PIK: Celina Pilitowska

Doradca zawodowy: Celina Pilitowska

Rozporządzenie MEN w sprawie doradztwa

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE – Sięgnij po więcej! – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st.Warszawa

Celem głównym Projektu EFS Sięgnij po więcej! jest zapewnienie uczniom szkół  podstawowych możliwości korzystania z doradztwa indywidualnego na terenie szkoły. W 110 szkołach  podstawowych zaplanowano  systemowe wzmocnienie doradztwa edukacyjno-zawodowego poprzez  utworzenie Punktów Informacji i Kariery (PIK). Szkoły zostaną  wyposażone  w sprzęt komputerowy,  pomoce i materiały dydaktyczne oraz fachową literaturę. Uczniowie biorący udział w projekcie będą mogli uczestniczyć w warsztatach zawodoznawczych w Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Warszawie. W  celu lepszego dostosowania oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy nawiązana została współpraca z przedsiębiorcami, a także otoczeniem społeczno-gospodarczym.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Gdzie szukać informacji/inspiracji?

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.