Z życia przedszkolaka 2022/2023

Już jesień
Z okazji pierwszego dnia kalendarzowej Jesieni, dzieci z grupy przedszkolnej wykonały przepiękne wazony. Przy pomocy różnorodnych materiałów i własnej inwencji twórczej pracowali w dużym skupieniu. Dzięki temu każda z prac jest wyjątkowa!

Z okazji Dnia Przedszkolaka
zerówka uczestniczyła w zabawach umuzykalniających z balonami. Atrakcją było też malowanie twarzy i szukanie ukrytych smakołyków w różnych miejscach w sali.
Sprzątania Świata
16 września oddział przedszkolny przyłączył się do akcji „Sprzątanie świata”. Dzień rozpoczęliśmy od rozmów dotyczących wpływu zaśmiecania na środowisko. Następnie, odpowiednio przygotowani, udaliśmy się na plac zabaw, w celu posprzątania terenu wokół szkoły. Wszyscy byli bardzo zaangażowani i zadanie zostało wykonane perfekcyjnie.
Międzynarodowy Dzień Kropki w oddziale przedszkolnym
Dzieci poznały historię Vashti, bohaterki „Kropki” Petera Reynoldsa, która nie wierzyła we własne możliwości,  ale dzięki nauczycielce od plastyki uwierzyła w siebie. Tego dnia dzieci opowiadały o swoich mocnych stronach i talentach, narysowały także swój portret. Poznały aplikację Quiver, za pomocą której ich kolorowanki z mocnymi stronami stały się interaktywne. Robiły zdjęcia w przygotowanej fotobudce.

Jak co roku, powitaliśmy nowy rok szkolny. Oddział przedszkolny i klasy I-III spotkały się w sali gimnastycznej, gdzie zostały powitane przez Panią Dyrektor Martę Butryn i Burmistrza Gminy Bielany Włodzimierza Piątkowskiego. Na najmłodszych czekała niespodzianka w postaci wyprawki przedszkolaczka.

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.