Kadra

Dyrektor: mgr Marta Butryn

Wicedyrektor: Ewelina Grzybowska-Antoniak

Wychowanie przedszkolne

  • Zuzanna Rudnicka, Trojanowska Sylwia – oddział 0A
  • Małgorzata Ostrowska, Agnieszka Wojciechowska – oddział 0B

Edukacja wczesnoszkolna

  • Justyna Polkowska – wychowawca klasy 2A
  • Anna Januszewska – wychowawca klasy 2B
  • Elżbieta Balcerzak – wychowawca klasy 3A
  • Agnieszka Kosielińska – wychowawca klasy 3B
  • Anna Wijat – wychowawca klasy 1A
  • Mariola Kostyra – wychowawca klasy 1B

Nauczyciele wspierający

  • Zuzanna Zalewska – nauczyciel wspierający w oddziale przedszkolnym 0A
  • Milena Owsianka – nauczyciel wspierający w klasie 1A
  • Maria Okrzeja-Smoleń – nauczyciel wspierający w klasie 1B
  • Joanna Zielińska – nauczyciel wspierający w klasie 2A
  • Marcin Morlewski – nauczyciel wspierający w klasie 2B
  • Anna Nowińska – nauczyciel wspierający w klasie 3A
  • Iwona Majewska – nauczyciel wspierający w klasie 3B
  • Dominika Żak – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 4A
  • Maciej Piestrzyński – nauczyciel wspierający w klasie 4B
  • Karolina Skowrońska – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 5A
  • Jolanta Wojda – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 5B
  • Wojciech Gabrielski – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 5E
  • Marta Herbik – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 6A
  • Ewa Kaźmierczyk – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 6B
  • Sylwia Soszka – nauczyciel wspierający w klasie 6C
  • Ewa Mazur – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 7A
  • Teresa Gnoińska – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 7B
  • Marta Sokołowska  – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 8A
  • Dominika Żak – nauczyciel wspierający w klasie 8B
  • Agnieszka Zubik – nauczyciel wspierający w klasie 8

Język polski

  • Anna Powala – wychowawca klasy 7C
  • Karwowska Małgorzata
  • Müler Izabela- wychowawca klasy 5C
  • Krystyna Grzesiuk

Język angielski

  • Marta Butryn
  • Agnieszka Hydzik
  • Agnieszka Krzykowska
  • Beata Romańska-Ciastkowska
  • Natalia Boryslavska

Język hiszpański

Język niemiecki

  • Monika Różycka-Obołończyk

Język rosyjski

  • Justyna Smorongowicz

Matematyka

  • Żaneta Rogińska – wychowawca klasy 6C
  • Joanna Zawierucha
  • Jadwiga Kopiczyńska – wychowawca klasy 4B
  • Bożena Matczuk

Historia

  • Angelika Ratyni – wychowawca klasy 5D
  • Małgorzata Karwowska

Wiedza o społeczeństwie

  • Jakub Pożarowszczyk

Przyroda

  • Agnieszka Miecznikowska
  • Małgorzata Młynarczyk

Biologia, geografia

  • Małgorzata Młynarczyk
  • Agnieszka Adamska

Fizyka

  • Mariola Urbaczewska

Chemia

  • Michał Szwugier

Informatyka

  • Beata Zielińska
  • Paweł Dyński

Muzyka

  • Bernadeta Janda

Technika, zajęcia techniczne

  • Paweł Dyński

Plastyka

  • Bogumiła Wojda

Wychowanie fizyczne

  • Zuzanna Kowalewska-Figa
  • Agnieszka Miecznikowska
  • Włodzimierz Gnoiński
  • Michał Lengiewicz

Religia

  • Bogumiła Owczarska
  • Katarzyna Król
  • Tomasz Różacki

Etyka, wychowanie do życia w rodzinie

  • Justyna Smorongowicz

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Andrzej Szydłowski

Biblioteka

  • Bogusława Siekierda-Goryńska
  • Justyna Pisarska
Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.