Kadra

Dyrektor: mgr Marta Butryn

Wicedyrektor:

Bożena Matczuk – odpowiedzialna za oddziały gimnazjalne

Wychowanie przedszkolne

  • Małgorzata Ostrowska
  • Agnieszka Wojciechowska
  • Magdalena Smyk – nauczyciel wspierający

Edukacja wczesnoszkolna

  • Agnieszka Nowacka – wychowawca klasy 1A
  • Anna Januszewska – wychowawca klasy 1B
  • Elżbieta Balcerzak – wychowawca klasy 2A
  • Agnieszka Kosielińska – wychowawca klasy 2B
  • Anna Wijat – wychowawca klasy 3A
  • Mariola Kostyra – wychowawca klasy 3B

Nauczyciele wspierający

  • Łukasz Stachura – nauczyciel wspierający w klasie 1A
  • Milena Kowalczyk – nauczyciel wspierający w klasie 2A
  • Milena Owsianka – nauczyciel wspierający w klasie 3A
  • Karolina Skowrońska – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 4A
  • Jolanta Wojda – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 4B
  • Agnieszka Możdżonek  – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 4E
  • Marta Herbik – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 5A
  • Ewa Mazur – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 6A
  • Marta Sokołowska  – wychowawca i nauczyciel wspierający w klasie 7A
  • Agnieszka Zubik – nauczyciel wspierający w klasie 8A

Język polski

  • Anna Powala – wychowawca klasy 6C
  • Karwowska Małgorzata
  • Müler Izabela- wychowawca klasy 4C
  • Zofia Stępinska

Język angielski

  • Karolina Turowska – wychowawca klasy 7B
  • Agnieszka Hydzik – wychowawca klasy 6B
  • Agnieszka Krzykowska
  • Beata Romańska-Ciastkowska,
  • Margarit Badalyan

Język hiszpański

  • Karolina Turowska

Język niemiecki

  • Monika Różycka-Obłończyk

Język rosyjski

  • Justyna Smorongowicz

Matematyka

  • Aneta Olszewska – wychowawca klasy 8C
  • Żaneta Rogińska – wychowawca klasy 5C
  • Joanna Zawierucha
  • Jadwiga Kopiczyńska

Historia

  • Angelika Ratyni – wychowawca klasy 4D

Wiedza o społeczeństwie

  • Justyna Komenda

Przyroda

  • Agnieszka Miecznikowska – wychowawca klasy 6B

Biologia, geografia

  • Aneta Werner
  • Aleksandra Mlak
  • Małgorzata Młynarczyk

Fizyka

  • Mariola Urbaczewska

Chemia

  • Aleksandra Mlak

Informatyka, zajęcia komputerowe

  • Beata Zielińska
  • Paweł Dyński
  • Jerzy Nowaczyński

Muzyka

  • Bernadeta Janda

Technika, zajęcia techniczne

  • Paweł Dyński

Plastyka

  • Bogumiła Wojda

Wychowanie fizyczne

  • Zuzanna Kowalewska-Figa
  • Włodzimierz Gnoiński
  • Lila Zubrzycka
  • Michał Lengiewicz

Religia

  • Bogumiła Owczarska
  • Katarzyna Król
  • Mikołaj Dobosz
  • Mateusz Szybiak

Etyka

  • Justyna Smorongowicz
Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.