Specjaliści

Terapeuci SI

Marta Herbik – w Szkole nr 247 pracuję od 2001 roku, jestem nauczycielem wspierającym w klasach I-III, przez dwa lata prowadziłam również zajęcia rewalidacyjne. W 2008 roku uzyskałam uprawnienia do prowadzenia terapii Integracji Sensorycznej. Lubię aktywnie spędzać czas wolny, chętnie podróżuję a w zimie obowiązkowo narty.

Ewa Mazur – w  szkole pracuję 12 rok jako pedagog wspomagający. Szczególną uwagę zwracam na proces edukacyjny i wychowawczy moich podopiecznych. Od 13 lat prowadzę terapię rodzin (VIT- Video Trening Komunikacji) z wykorzystaniem materiału filmowego. Zaś od 2007 roku jestem certyfikowanym terapeutą Integracji Sensorycznej.
Prywatnie jestem żoną i matką trójki dzieci. Lubię aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Kocham Tatry.

Łukasz Stachura – w SP 247 pracuję już 15 rok jako nauczyciel wspierający w klasach integracyjnych (klasy IV -VI, obecnie I-III). Od 2007 roku jestem certyfikowanym terapeutą Integracji Sensorycznej uprawnionym do diagnozy i terapii SI (zaświadczenia do wglądu w zakładce: certyfikaty). W tym czasie wraz z mgr Ewą Mazur oraz mgr Martą Herbik stworzyliśmy na terenie Szkoły pracownię Integracji Sensorycznej. Prywatnie chodzę po górach (mimo lęku wysokości), jestem mężem i ojcem.
W roku szkolnym 2017/2018 zajęcia ze mną ma 7 dzieci. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na tego typu terapię. Niestety możemy objąć zajęciami tylko grupę młodszych uczniów (i to niestety nie wszystkich). Ponieważ do terapii SI kwalifikujemy na podstawie wyraźnego zapisu w orzeczeniu bądź opinii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, pierwszym krokiem do udziału w zajęciach, jest uzyskanie takiego zapisu w owym dokumencie. Następnie należy odwołać się do Gminy, aby przeznaczyła (w ramach subwencji oświatowej, która ma iść za dzieckiem) środki na zorganizowanie terapii w danej placówce.

Milena Kowalczyk – pedagog specjalny, terapeuta ręki i zaburzeń motoryki małej, terapeuta SI. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, studia ukończyła na specjalności: oligofrenopedagogika, surdopedagogika oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością sprzężoną Prywatnie mama 6-letniej Mai.

 Logopedzi

Beata Kamińska – neurologopeda, pracuję w tej szkole od 2006 roku, natomiast z zawodem jestem związana od 2000 roku. Zajmuje się terapią logopedyczną indywidualną i grupową. Poszerzam swoja wiedzę i umiejętności na kursach i studiach podyplomowych z zakresu socjoterapii. Prywatnie jestem żona i mama. Pasjonuje się podróżami, uwielbiam książki, zwierzęta i zimowe sporty.

Emilia Shikeli – jestem nauczycielem logopedą, zajmuję się terapią zaburzeń artykulacji oraz stymulacją rozwoju mowy. W szkole prowadzę terapię indywidualną oraz grupową w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Z zawodem jestem związana od 2011 roku, doświadczenie zdobyłam pracując z dziećmi jak również z osobami dorosłymi z zaburzeniami neurologicznymi. Logopedia to moja pasja, która zrodziła się z zamiłowania do muzyki oraz instrumentu jakim jest ludzki głos.

Terapia pedagogiczna, rewalidacja

Bożena Kowalska-Niecław – swoje doświadczenie zawodowe zdobywam nieprzerwanie od 2002 roku a z naszą szkołą związana jestem od roku 2004.
Jestem nauczycielem – specjalistą w zakresie terapii pedagogicznej i rewalidacji. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Oprócz terapii pedagogicznej prowadzę także zajęcia rewalidacyjne z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą.  Czas wolny najchętniej spędzam z rodziną. Lubię podróżować, kocham zwierzęta i nasze polskie morze.

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.