Zajęcia dodatkowe

Oferta zajęć

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018 / 2019

I semestr

Zajęcia rozwijające

Koło z j. francuskiego dla kl. 4cPoniedziałek
8.00-8.45
45 mins.Agnieszka Hydzik
Techniki plastyczne dla uczniów kl. 5-tychCzwartek
14.45-15.30
45 mins. 47Bogumiła Wojda
„Bliskie spotkania z kulturą i sztuką”Raz w miesiącuMałgorzata Karwowska
„Kiermasz rozmaitości” dla klas I-III; zajęcia rozwijające zainteresowaniaWtorek
12.40-13.25
45 mins. 91Anna Januszewska
Informacyjna Gazetka Szkolna -GISPoniedziałekMarta Herbik

Ewa Mazur

„Świat wokół nas” zajęcia przyrodniczeWtorek
13.45- 14.30
45 mins. 42Agnieszka Miecznikowska
Koło teatralneCzwartek
14.45-15.30
45 minAnna Powała

Izabela Muler

Klub WolontariatuMarta Sokołowska
Koło fotograficzne2 razy w miesiącuIzabela Muler
„Wars i Sawa grają w szachy”
zajęcia w kl. 3a
Poniedziałek
13.45-14.30
45 minAnna Wijat

Milena Owsianka

„Trening pamięci” w kl. 2bCzwartek
8.00-8.45
45 mins. 92Agnieszka Kosielińska
„Mistrzowie matematyki” w kl. 3bWtorek
11.45-12.30
45 mins. 105Mariola Kostyra
„Art in our life” w 5ATuesday
07:15 – 07:55
45 mins. 13Margarit Badalyan
Klub poszukiwaczy wiedzyWtorek
13.45-14.30
45 mins. 106Elżbieta Balcerzak
Zajęcia wyrównawcze
Język polski – klasy 6.Wtorek
8.00-8.45
45 minAnna Powała
Język polski – klasy 7.Wtorek
8.55- 9.40
45 minAnna Powała
Matematyka – klasy 6Wtorek
8.00-8.45
45 minŻaneta Rogińska
Matematyka – klasy 5 cPiątek
8.00- 8.45
45 minŻaneta Rogińska
Język polski kl. 4a, 4d, 4eŚroda
8.00-8.45
45 mins. 80Małgorzata Karwowska
Język polski kl. 4Wtorek
8.00- 8.45 Czwartek
13.45-14.30
45 mins. 48

s.81

Izabela Muler
Język polski – kl. 5Poniedziałek
13.45- 14.30
Środa
13.45- 14.30
45 mins. 81Izabela Muler
Język angielski – kl. 5Czwartek
14.45 – 15.30
45 minAgnieszka Krzykowska
Język angielski – kl. 8Środa
13.50 – 14.35
45 minAgnieszka Krzykowska
ChemiaŚroda
7.15-8.00
45 minAleksandra Mlak
 Przygotowanie do egzaminu dla klas 8.
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiegoCzwartek
14:45-15:30
45 mins. 81Karolina Turowska
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematykiCzwartek
14.45-15.30
45 mins. 46Aneta Olszewska
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego dla k. 8aPoniedziałek
8.00-8.45
45 minMałgorzata Karwowska
Zajęcia sportowe
Piłka siatkowaWtorek
14.45-15.45
Z. Kowalewska-Figa
Gimnastyka z elementami akrobatykiPoniedziałek
14.35-15.35
Z. Kowalewska-Figa
Piłka nożna dla klas IV-VIIIŚroda
14.35-15.35
Włodzimierz Gnoiński
Zespołowe gry sportowe IV-VIICzwartek
15.30-16.30
 Włodzimierz Gnoiński

 

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.