Prace plastyczne

Prace plastyczne klas IV – VII to duży zbiór ciekawych, pięknych i oryginalnych obrazów na różne tematy i wykonane różnymi technikami plastycznymi. Są gniazda pełne ptaków, ornamenty, wycinanki, pomniki rysowane i lepione z plasteliny, a także budowle w stylu romańskim, chaty wiejskie oraz zielone żółwie i skrzynie na skarby. Są też abstrakcyjne grafiki komputerowe i witraże.

Wielkanoc to najstarsze święto chrześcijańskie. Naszą tradycją jest święcenie palemki, malowanie i ozdabianie jaj- kraszanek, pisanek i przygotowanie w Wielką Sobotę koszyczka wielkanocnego do którego wkładamy jaja, wędliny, chleb, sól, baranka i ciasto. My również nie zapominając o nadchodzących Świętach wykonaliśmy piękne ozdoby wielkanocne wykonane różnymi technikami plastycznymi.

Napisała: Bogumiła Wojda

Jak sobie wyobrażaliście koronawirusa? Spójrzcie na stworzone przez Was interesujące „portrety” i prace przestrzenne pełne waszej wyobraźni. W pewnym królestwie odległym, a jednocześnie bliskim, które można obserwować tylko pod mikroskopem mieszka mnóstwo złych rodzin wirusów. Niektóre z nich wyglądały jak poskręcane robaczki, bryłki z kolcami czy pałeczkami, pająki albo dziwne stworki. To na nie musimy uważać, są naprawdę bardzo groźne. Zostańcie w domu i bądźcie twórczy! Tylko wtedy uda nam się wspólnie opanować WIRUSA.

Copyright © 2016 by sp247.
All rights reserved.
Projekt i realizacja: Internet-media.pl
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.