Rok szkolny 2014/2015

Witaj szkoło!
1 września społeczność szkoły uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2014/2015. Uczniów, rodziców i nauczycieli serdecznie powitała Pani Dyrektor, Katarzyna Słyczko-Jarmołowicz. Pani Dyrektor życzyła wszystkim wielu sukcesów, zadowolenia i spełnienia pokładanych nadziei. Uroczystość uświetnił program artystyczny. Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie w kameralnej atmosferze powitali się po wakacjach. Na szkolnych korytarzach wesoło rozbrzmiewały śmiechy i rozmowy uczniów.

Inauguracja roku szkolnego
3 września w Kościele Św. Marii Magdaleny na Bielanach odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015. W inauguracji uczestniczyli: władze Bielan, dyrektorzy szkół, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie szkół bielańskich.
Po uroczystości w kościele, wszyscy udali się do Szkoły Podstawowej nr 209 im. Hanki Ordonówny, gdzie po oficjalnych przemówieniach Dariusz Piątek-Wicewojewoda Mazowiecki i Rafał Miastowski dokonali dekoracji naszego sztandaru ZŁOTYM MEDALAMI OPIEKUNA MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ. Jest to order przyznawany za opiekę nad miejscami walki i męczeństwa na Bielanach.

Dziękujemy !!!

„MY Z NIEGO WSZYSCY...” obchody rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego
26 września 2014 roku przed budynkiem Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 247 w Warszawie załopotały na wietrze biało – czerwone flagi. W szkole odbył się wyjątkowy apel upamiętniający powstanie oraz dokonania Polskiego Państwa Podziemnego podczas II wojny światowej. Po odśpiewaniu hymnu uczniowie wysłuchali prelekcji na temat okoliczności powstania PPP, działalności oraz ich dowódców. Kolejnym punktem było obejrzenie filmowego podsumowania akcji historycznej, która miała miejsce w naszej szkole od stycznia 2014 roku pt.: „70 rocznica Powstania Warszawskiego” i akcji „Burza”. Na koniec zapłonął znicz ku pamięci wszystkich, którzy oddali zdrowie i życie za wolność, w której my teraz wzrastamy.

Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele i Uczniowie 

Wycieczka klas pierwszych
We wtorek, 30 września klasy pierwsze pojechały na na swoją pierwszą szkolną wycieczkę. Dzieci odwiedziły gospodarstwo agroedukacyjne, w którym degustowały zdrowe kanapki, mleko oraz ser kozi. Następnie zbierały jesienne plony, karmiły i doiły kozy. Był także czas na zrobienie kartoflanych ludzików, wspólną zabawę i współzawodnictwo Na zakończenie była przejażdżka wozem konnym, ognisko z pieczonymi ziemniakami i kiełbaską. Wszystkie dzieci długo będą wspominały ten wyjazd.

NASI LAUREACI
Trzech uczniów naszej szkoły: Jakub Zawadka z 6a, Filip KalwatRadek John z 6b zostali laureatami I stopnia konkursu zorganizowanego przez SP nr 53 o Powstaniu Warszawskim. Pierwszy etap konkursu był wewnątrzszkolny. W drugim etapie należało napisać pracę literacką „List do Powstańca”. Ostatni etap polegał na sprawdzeniu swej wiedzy o Powstaniu Warszawskim (prace laureatów prezentujemy poniżej).

4 października 2014 roku w kościele św. Marii Magdaleny odbyła się uroczysta Msza Święta kończąca obchody upamiętniające 70 rocznicę Powstania Warszawskiego na  Bielanach. We Mszy brali udział kombatanci, pracownicy oświaty oraz poczty sztandarowe bielańskich szkół. Po jej zakończeniu rozpoczęła się część dotycząca konkursu o Powstaniu Warszawskim. Został odczytany list naszego laureata, Radka . Z wielkim wzruszeniem wszyscy obecni w kościele  słuchali treści listu do poległego Powstańca. Następnie wręczono nagrody uczestnikom konkursu. Nasi trzej laureaci otrzymali dyplomy, książki oraz pamiątkowe medale.

Napisała: Ewa Mazur 

Piknik rodzinny "Dzień pieczonego ziemniaka"
W sobotę, 11 października z inicjatywy Rady Rodziców odbył się piknik rodzinny. W programie były: zabawy i gry sportowe, plener malarski, malowanie twarzy,  zajęcia plastyczne i językowe, rozgrywki szachowe, pokaz taekwondo, występ zespołu tanecznego oraz konkursy z nagrodami. Honorowym gościem była Policja, która zorganizowała ciekawe zajęcia dla dzieci. Rada Rodziców rozstrzygnęła konkurs na najlepszą potrawę z ziemniaka i konkurs na ziemniaczanego ludzika. Było można kupić zupę kartoflaną, pieczone ziemniaki, chleb ze smalcem i spróbować mlecznych napojów przygotowanych przez firmę SEBEX.
Imprezę uświetniła obecność Burmistrza Bielan - Pana Rafała Miastowskiego.

Święto Drzewa
Klasy I-III z okazji tego święta posadziło na placu drzewo. Celem akcji jest zainspirowanie dzieci do podejmowania działań proekologicznych dotyczących sadzenia i ochrony drzew. 

Dzień Edukacji Narodowej
14 października, razem z nauczycielami obchodzili swoje święto uczniowie klas pierwszych. W tym dniu odbyło się uroczyste ślubowanie. Zgromadzonych gości powitała pani dyrektor Katarzyna Słyczko-Jarmołowicz, która życzyła najmłodszym wielu sukcesów.
Natomiast Samorząd Szkolny przygotował apel, na którym wspólnie bawili się nauczyciele i dzieci.

 

Ciekawe zajęcia
W dniu 19 listopada 2014 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia o Powstaniu Warszawskim, prowadzone przez wolontariuszy Muzeum Powstania Warszawskiego. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, min. dopasowywali fragmenty tekstów z kartek do haseł znajdujących się w gazetkach, wykonywali misie z materiału (pocieszyciele dzieci, które widziały powstanie) i ozdabiali je biało-czerwonymi flagami. Wyświetlony został także pokaz zdjęć - Warszawy przed powstaniem, po powstaniu oraz obecnej. Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające. 

"Jemy na Bielanach zdrowo i kolorowo"
W tym roku nasza szkoła była gospodarzem imprezy promującej zasady zdrowego żywienia "Jemy na Bielanach zdrowo i kolorowo". Przybyłych gości powitała pani dyrektor Katarzyna Słyczko-Jarmołowicz i Burmistrz Bielan - Rafał Miastowski. Każda szkoła miała za zadanie zaprezentować zdrową potrawę. My przygotowaliśmy zupy. Pan Paweł Trzaska z Little Chef pokazał jak w prosty sposób, zrobić zdrową i pożywną zupę dyniową, pomidorową, marokańską i groszkową. Nasi uczniowie przygotowali także przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek", które zachęcało do jedzenia warzyw i owoców. 
Spotkanie zakończyło się degustacją przygotowanych potraw i wręczeniem upominków. 

Międzyszkolna księga kulinarna
Być może jest to pierwsza kulinarna księga, której twórcami są sami uczniowie wielu szkół.  Każda szkoła może dołączyć się do projektu  i być miejscem ekspozycji. Pomysł otwartej uczniowskiej księgi kulinarnej powstał w 2013 r., jest efektem ogłoszonego wiosną konkursu DZIEL SIĘ SMAKIEM, który został przeprowadzony w Społecznej Szkole Podstawowej nr 10 w Warszawie.

Zabawa w domowe gotowanie, opowieści o jedzeniu, czy poznawanie tradycji kuchni polskiej i na świecie łączą nie tylko uczniów, ale wszystkich ludzi. Inspiracją do wzięcia udziału naszej szkoły w Międzyszkolnej Księdze Kulinarnej była impreza JEMY NA BIELANACH ZDROWO I KOLOROWO, w której  co roku uczestniczą bielańskie szkoły podstawowe oraz władze dzielnicy i która w tym roku odbyło się spotkanie w naszej szkole. Przedstawiciele wszystkich przybyłych bielańskich szkół w krótki sposób przedstawili walory zdrowego jedzenia oraz zaprezentowali swoje przykłady zdrowych przekąsek. Pojawiły się stoiska z sokami, z deserami bez cukru, zupami, pierogami a nawet z chlebami wypiekanymi z najróżniejszych gatunków mąki.

Pod patronatem biblioteki szkolnej we wszystkich klasach  odbył się konkurs na przepisy kulinarne. Większość uczniów wykonała bardzo ciekawe prace. Oprócz przepisów były wywiady z nauczycielami, zagadki i rebusy kulinarne. Prace uczniów oraz książki kulinarne z przepisami kuchni polskiej oraz z różnych stron świata zostały zaprezentowane podczas imprezy.     Prze kilka dni w bibliotece eksponowana była MIĘDZYSZKOLNA KSIĘGA KULINARNA. Wielu uczniów przychodziło i oglądało zamieszczone w niej prace.

Napisała: Małgorzata Lato

11 listopada
Z okazji święta Niepodległości odbył się apel, który przybliżył nam historię naszego kraju. Aby uczcić to święto uczniowie przyszli do szkoły w strojach galowych. Uczniowie klasy trzeciej recytowali wiersze i śpiewali piosenki, powiedzieli też napisaną przez Marię Konopnicką w 1908r. pieśń - „Rotę”. Chór zaśpiewał kilka piosenek m.in. „My Pierwsza Brygada” i „Szara Piechota”. To była nauka historii i patriotyzmu dla każdego z nas! 

Pamiętamy!
W piątek 31 października uczniowie kilku klas naszej szkoły, jak co roku, odwiedzili Wojskowe Powązki. Uporządkowali grób naszego patrona Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”. Położyli wieniec i zapalili znicze. Następnie dzieci udały się na kwatery Powstańców Batalionu „Parasol”. Grupa starała się uporządkować groby z opadłych liści. Tam też każdy z uczniów zapalił światełka.

Tego samego dnia klasa 2a odwiedziła Cmentarz Wawrzyszewski. To bardzo blisko naszej szkoły. Tam też można znaleźć kwatery Powstańców Warszawskich, którzy oddali swe życie w obronie stolicy w sierpniu i wrześniu 1944 roku. Pamiętając o tym, dzieci zapaliły znicze na ich kwaterach. 

Czekamy na święta!
Tradycyjnie jak co roku odbył się konkurs kolęd dla klas 4-6. Natomiast młodsze dzieci obejrzały Jasełka przygotowane przez nasze oddziały przedszkolne. 

 

Bal karnawałowy
W ostatnim tygodniu przed feriami odbył się długo oczekiwany przez uczniów bal karnawałowy. Sala gimnastyczna zmieniła się w krainę pełną wróżek, rycerzy, kowbojów, księżniczek  i innych bajkowych postaci. Zabawa przeplatana była różnymi konkursami. Bal został częściowo dofinansowany przez Radę Rodziców. 

Bajki Ignacego Krasickiego
12 stycznia 2015 r. w poniedziałek w naszej szkole wystąpili uczestnicy szkolnego kółka teatralnego. Spektakl został stworzony na podstawie bajek Ignacego Krasickiego. Aktorzy mieli wielką tremę, ale jakoś ją przezwyciężyli. Wyszło im to na dobre. Przedstawienie bardzo się podobało, młodzi artyści otrzymali w podziękowaniu duże brawa.

Święto Patrona Szkoły
Na początku marca obchodzimy święto Patrona Szkoły - Kazimierza Lisieckiego "Dziadka". Z tej okazji odbył się uroczysty apel. Przypomniano na nim trudne, bo naznaczone wojną, dzieciństwo „Dziadka”. Uczniowie opowiedzieli, w jaki sposób Lisiecki zainteresował się pracą pedagogiczną i utworzeniem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Ulicy.

Tydzień języka angielskiego
W dniach od 2 do 6 marca obchodzony był w naszej szkole Tydzień Języka Angielskiego (TJA), zorganizowany przez Annę Kozłowską i Karolinę Nadolną. Celem wydarzeń i konkursów odbywających się w trakcie imprezy było propagowanie nauki języka angielskiego, przybliżenie uczniom kultury krajów anglojęzycznych oraz promowanie aktywności twórczej wśród dzieci. 
Tydzień Języka Angielskiego skierowany był do uczniów z całej szkoły, od klas 0 do VI. Szkoła została udekorowana flagami państw anglojęzycznych, postaciami strażników Pałacu Buckingham (siedziby królowej angielskiej), a także napisami i symbolami narodowymi danego kraju. Kolejne dni przynosiły nowe, ciekawe wyzwania. Każda z klas wylosowała wcześniej kraj, którego językiem urzędowym jest angielski i przygotowała promujący go plakat oraz flagę danego państwa.
Uczniowie chętnie włączyli się we wszystkie wydarzenia Tygodnia Języka Angielskiego. Dzieci zaskoczyły nas fantastycznymi pomysłami i świetnym przygotowaniem do zaproponowanych konkursów. Zdrowa rywalizacja naszych uczniów wpłynęła na wspaniałą atmosferę podczas całego tygodnia. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za pomoc i współpracę.

Organizatorzy: Anna Kozłowska, Karolina Nadolna

Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne
Od lutego 2015 roku ruszył w naszej szkole projekt: „Integracja – Empatia - Akceptacja”.  Rozpoczęły go lekcje wychowawcze na temat osób niepełnosprawnych. Dzieci zapoznają się z rodzajami niepełnosprawności, utrudnieniami i ułatwieniami w życiu osób niepełnosprawnych. Poprzez zabawę i własne doświadczenie poznają jak to jest być osobą głuchą, niewidomą czy niepełnosprawną ruchowo. Uczą się, jak się zachowywać wobec osoby niepełnosprawnej, tak aby jej pomóc, ale nie urazić. Równocześnie ruszyła zbiórka korków” dla niepełnosprawnego Macieja. Już niedługo przed klasami 3-6 nauka języka migowego z Polskiego Związku Głuchych.

Wolontariat
Dom Dziecka Julin serdecznie dziękuje naszej szkole za zbiórkę środków czystości. Przypominamy, że zebraliśmy 30 reklamówek. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!!!!

Klub Ośmiu
Marta Sokołowska

Nasze wycieczki
Dnia 16.03.2015 uczniowie klasy IVa wybrali się na wycieczkę do Muzeum Archeologicznego na lekcję muzealną. W czasie zajęć dzieci lepiły naczynia z gliny metodami pradziejowymi. Były także pod Pomnikiem Powstania Warszawskiego, Małego Powstańca.

Spotkanie autorskie
W piątek, 13 marca, gościliśmy w naszej szkole panią Agę Szczepańską, autorkę serii książek o Patce i Pepe, ale również  autorkę powieści kryminalnych dla dorosłych. W swoim dorobku zawodowym znalazły się scenariusze m.in. do programu telewizyjnego „Sędzia Maria Wesołowska” oraz do polskiego serialu „Przeznaczenie” emitowanego przez stację Polsat. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Po studiach pracowała w urzędach państwowych i MSZ. Spędziła łącznie 9 lat w Brazylii, Chorwacji i w Szwecji. Stale współpracuje z ilustratorką książek Marsiją – wokalistką zespołu sceny alternatywnej LocoStar.

Tym razem przyjechała do nas z trzecią częścią przygód młodych detektywów pt. „Zagadka wieżowca”. Czy we współczesnym gdańskim wieżowcu (zdaniem dzieci na szczycie świata) mogą straszyć duchy? Mniej więcej nad wyjaśnieniem takiej zagadki pracuje Piotrek (Pepe) oraz jego warszawska kuzynka Patrycja - w skrócie Patka. Patka na nowo przeżywa odwiedziny dawno nie widzianego Gdańska. Już pierwszego dnia pobytu u kuzyna poznaje kilku niezwykłych mieszkańców wieżowca - tajemniczą Teosię, która podnosi ciężary, skrzypaczkę Klarę, Ciotke Lotkę - byłą tancerkę mówiącą dziwnym językiem, chińskiego ogrodnika Dziadka Wanga oraz kilka innych zwykłych postaci,  noszących jednak niecodzienne przezwiska. Ważną postacią jest przyjaciel Piotrka - Władek. Chłopak cierpi na pewną chorobę, która wcale nie przeszkadza mu w codziennym życiu i błyskotliwym rozwiązywaniu zagadek. Dzieci, zwiedzając Gdańsk  i wypoczywając podczas letnich dni, rozwiązują zagadkę ducha oraz starego dokumentu ukrytego w miejscu, w którym nikt się tego nie spodziewał.

Książka oprócz warstwy typowo przygodowej porusza dwa tematy ważne z punktu widzenia dziecka. Otóż Patka zamartwia się kłótniami rodziców: dziewczynka nie może zrozumieć, że zwykła kłótnia o tapetę może doprowadzić do rozwodu. Drugi problem to temat przyjaźni z chorym rówieśnikiem. Często dzieci odrzucają osoby chore, tu pokazano obraz chłopca chorego na zespół Aspergera. Autorka używając tej nazwy, nie opisuje objawów choroby, ale myślę, że czytelnik pokusi się o sprawdzenie, na czym ona polega. Jeśli również nie zrozumie pojęć takich jak adrenalina czy pracownia lutnicza, książka pobudzi go do poszukania wyjaśnień w dostępnych dla niego źródłach.

Na spotkaniu uczniowie klas I-IV mogli zobaczyć i porozmawiać z Agnieszką, córką pani Agi, która była pierwowzorem postaci Patki w książce. Na zakończenie można było kupić książkę z autografem autorki.

Małgorzata Lato

Wiosno przybywaj!
Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją uroczyście witamy wiosnę. W tym roku przez cały tydzień od poniedziałku  do piątku trwał konkurs na najpiękniej, wiosennie udekorowaną salę oraz na najciekawszy plakat przywołujący wiosnę. Wszystkie sale były bardzo kolorowe.
Jury przyznało dwie nagrody Grand Prix: dla klasy 4b za najpiękniejszą salę i dla klasy 6b za najciekawszy plakat. Pozostałe klasy zdobyły I miejsce w obu kategoriach.

Samorząd szkolny 

Wycieczka do ZOO
Dnie 27 kwietnia klasa 1a była w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznej na lekcji przyrodniczej pt. "Śladami Kubusia Puchatka". Po drodze dzieci zobaczyły pigmejkę Dżessi małpkę, którą opiekuje się nasza szkoła.

III Piknik Rodzinny
W sobotę 25 kwietnia 2015 roku z inicjatywy Rady Rodziców odbył się III Rodzinny Piknik. Honorowymi gośćmi byli przedstawiciele Straży Pożarnej, Policji i ZUS-u. Na przygotowanych przez nauczycieli stanowiskach dzieci malowały, wycinały, wyklejały i składały niesamowite rzeczy. Grały także w szachy, rozwiązywały krzyżówki i wykonywały doświadczenia przyrodnicze. Na stanowisku zorganizowanym przez Koło Naukowe Archeologii dzieci mogły spróbować rozpalić ognień przy użyciu łuku ogniowego i krzesiw oraz zagrać w gry średniowieczne. Dodatkowymi atrakcjami był pokaz sztuk walki (taekwondo), występ naszych cheerleaderek i quiz ekologiczny dla rodziców. Goście mogli obejrzeć owady przyniesione przez pana Mondera (rodzica ucznia z klasy 5a). Rodzice przygotowali także stoisko kulinarne, na którym można było nabyć pieczone ziemniaki, pajdę chleba, napoje i domowe ciasto. Natomiast firma SEBEX częstowała świeżo wyciśniętymi sokami. Rada Rodziców ufundowała i wręczyła nagrody w konkursach "Bateriada" i "Ekomoda".

Wszystkim rodzicom, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie pikniku i przybyłym gościom serdecznie dziękujemy.

Lekcje języka migowego
W dniach 23.03-25.03.2015r. odbyły się lekcje nauki języka migowego. Były one przeznaczone dla uczniów klas 3-6 w ramach projektu „Integracja – Empatia - Akceptacja”. Zajęcia prowadziły osoby z Polskiego Związku Głuchych. W czasie zajęć uczniowie poszerzyli swoją wiedzę o języku migowym i jego zastosowaniach oraz zapoznali się z problematyką środowiska osób niesłyszących. Nauczyli się rozumienia prostych wypowiedzi w języku migowym, a także formułowania własnych wypowiedzi min. zwrotów grzecznościowych. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, chcąc jak najwięcej się nauczyć. Wszystkim obecnym zajęcia bardzo się spodobały.

Koordynatorzy 

Kiermasz świąteczny
W dniach 30.03-01.04 odbył się w szkole Kiermasz świąteczny. Uczniowie uczęszczający do świetlicy z klas I-III przygotowali kartki i ozdoby wielkanocne. Świąteczna wystawa miała na celu zaprezentowanie umiejętności plastycznych dzieci i nauczycieli świetlicy .

Mistrzostwa klas młodszych w grach zespołowych
Z okazji Dnia Dziecka odbyły się rozgrywki sportowe. Impreza rozpoczęła się od uroczystej prezentacji wszystkich zawodników.  Reprezentanci klas, złożyli przysięgę sportowca. Przysięgali, że będą walczyć nie szkodząc swoim kolegom oraz, że będą grać zgodnie z zasadami fair play. Wszystkie drużyny były świetnie przygotowane. Na zakończenie Mistrzostw sędziowie pogratulowali wszystkim zawodnikom wspaniałej gry oraz rozdali dyplomy.

Podsumowanie Bielańskiego Konkursu Ortograficznego
Od wielu lat jesteśmy organizatorami Bielańskiego Konkursu Ortograficznego "I TY możesz zostać Mistrzem Ortografii". Jak co roku odbyło się podsumowanie konkursu, na którym rozdano dyplomy i nagrody najlepszym uczestnikom. W tym roku uczeń naszej szkoły - Cezary Sęk zdobył I miejsce. Przybyli goście obejrzeli przedstawienie przygotowane przez dzieci świetlicowe. 

Nasze wycieczki
Klasa 1a wybrała się na wycieczkę do księgarni Tarabuk na warsztaty "Od deski do deski" czyli jak powstaje książka. W czasie zajęć dzieci miały możliwość zobaczyć się jak dawniej wyglądały książki, posłuchać niesamowitych bajek oraz stworzyć własną ilustrację do książki.

Rocznica uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja
Z okazji święta 3 Maja odbył uroczysty apel, na którym dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach Konstytucja została uchwalona oraz jakie znaczenie miało to wydarzenie dla Polski.

Nasze wycieczki
Wszystkie klasy pierwsze oraz klasa 2a i 3a wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Kawęczynie. Na miejscu na dzieci czekały niesamowite atrakcje takie jak: przejażdżka wozem konnym, zwiedzanie starej wiejskiej zagrody, młyna wodnego i wiatraków. Dzieci zobaczyły także pokaz sztuki kowalskiej i w jaki sposób dawniej wypiekano chleb. Na zakończenie była pieczona kiełbaska, dyskoteka i zabawa na placu zabaw.

Nasze wycieczki
Klasa 1a wybrała się na warsztaty przyrodnicze organizowane przez Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków. Dzieci pod kierunkiem przyrodniczki-ornitolożki obserwowały zwierzęta, poznawały florę i faunę oraz zależności ekologiczne pomiędzy elementami przyrody.

Wielkie sukcesy naszych uczniów!
Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS, organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej (CES):

 • Dominik Gałecki kl.6b – laureat
 • Jakub Gliński kl.5a – laureat
 • Jakub Zawadka kl.6a – wyróżnienie
 • Zuzanna Kotecka kl.6a – wyróżnienie
 • Arkadiusz Ziółkowski kl.5c – wyróżnienie

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele matematyki A.Bzura i A.Olszewska

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015
Po całorocznej pracy przyszedł czas na nagrody. Pani dyrektor Katarzyna Słyczko-Jarmołowicz podziękowała  uczniom za wysiłek a rodzicom za wspieranie działalności szkoły. Jak co roku Rada Rodziców nagrodziła statuetkami najbardziej koleżeńskie dziecko w klasie. W tym roku puchary dostali następujący uczniowie:

 1. Apolonia Dyrda - klasa 0 A
 2. Bartosz Kostrzewa - klasa 0 B
 3. Malwina Kankowska - klasa I A
 4. Oliwia Perekitko - klasa I B
 5. Eryk Skatulski - klasa I C
 6. Emilia Zielińska - klasa II A
 7. Damian Zalewski - klasa II B
 8. Karolina Mączyńska - klasa II C
 9. Deni Dzhamaer - klasa III A
 10. Wiktoria Sierakowska - klasa III B
 11. Liwia Rusiecka - klasa IV A
 12. Jakub Pietrzak - klasa IV B
 13. Adrianna Czapska - klasa IV C
 14. Weronika Sobotka - klasa V A
 15. Zuzanna Stępień - klasa V B
 16. Patrycja Dominiak - klasa V C
 17. Kuba Jarzębski - klasa VI A
 18. Laura Skatulska - klasa VI B  

Pożegnanie klas szóstych
W czwartek odbyło się uroczyste pożegnanie klas szóstych podczas, którego odbyło się przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu. Pani dyrektor podziękowała uczniom, nauczycielom i rodziców za całoroczną pracę i wręczyła najlepszym absolwentom świadectwa i nagrody. 
Życzymy wszystkim szóstoklasistom powodzenia i wielu sukcesów na dalszych etapach edukacyjnych :)

 
To My!
Reklama
Wyszukaj
AddThis Social Bookmark Button
Kalendarz
Ostatni miesiąc Pażdziernik 2017 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31
Losowe zdjęcie

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85
dsc02257.jpg
E-dziennik

Gazetka szkolna (GIS)
Wolontariat
Taebaek

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85