Nasze wielkie i małe sukcesy

Rok szkolny 2015/2016

  • Jakub Gliński z klasy 6a - laureat Konkursu Przyrodniczego Olimpus
  • Uczniowie z klas trzecich (Kacper Tomasiak, Maja Cichońska, Milena Cieślak) zajęli III miejsce w konkursie czytelniczym "Henryczek".


Rok szkolny 2014/2015

  • Zuzanna Kotecka z klasy 6a zdobyła wyróżnienie za zajęcie 13 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.
  • Mateusz Zalega z klasy 6b zdobył wyróżnienie za zajęcie 14 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.
  • Jakub Gliński kl.5a – laureat Konkursu Matematycznego ALBUS i wyróżnienie za 9-miejsce z ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PANDA 2015 z historii,
  • Jakub Zawadka kl.6a - laureat 4-miejsca w ogólnopolskim konkursie ALBUS 2015 z historii,
  • Dominik Gałecki kl.6b – laureat Konkursu Matematycznego ALBUS,
  • Arkadiusz Ziółkowski kl.5c – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym ALBUS,
  • Zuzanna Kotecka kl.6a – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym ALBUS,
  • Jakub Zawadka kl.6a – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym ALBUS,
  • Szymon Jaszewski kl.5b -  wyróżnienie za 13-miejsce w ogólnopolskim konkursie ALBUS 2015 z historii.

Rok szkolny 2013/2014

  • Jakub Gliński - tytuł laureata za zajęcie 4. miejsca w ogólnopolskim Konkursie Albus Matematyczny.
  • Jakub Gliński - tytuł laureata za zajęcie 6. miejsca w ogólnopolskim Konkursie Albus Historyczny.


Rok szkolny 2012/2013

  • Joanna Ciamarska - tytuł laureata za zajęcie 10. miejsca w ogólnopolskim konkursie Galileo 2013 z historii.
  • Krystian Chrzanowski - tytuł laureata za zajęcie 5. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii Olimpus (sesja zimowa).
  • Krystian Chrzanowski - tytuł laureata za zajęcie 15. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii Olimpus (sesja wiosenna).
  • Krystian Chrzanowski -zajęcie 9. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z historii Olimpus (sesja jesienna).
  • Karolina Sikora - laureatka 10. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie  z matematyki ALBUS.


Rok szkolny 2011/2012

  • Szkolna reprezentacja dziewcząt  z klasy VI b, VI a i V b, zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Szkół Podstawowych w Mini Piłkę Siatkową.
  • Uczennica klasy 5b Agata Wąsik i uczennice klasy 6b Paulina Mączyńska i Kasia Gorczyca przeszły do drugiego etapu Kuratoryjnej Konkursu Polonistycznego.

Rok szkolny 2010/2011

  • Ziemowit Zabawa, uczeń klasy 5A zdobył wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur Matematyczny".
  • W konkursie plastycznym pt. "Kwiatki majowe,czerwone .." zorganizowanym przez II Ogród Jordanowski na Mokotowie, I miejsce zdobyła Ola Duży z klasy 6A. Wyróżnienia otrzymały: Amelka Dąbkowska z klasy 2a, Julia Duży z klasy 2b i Asia Ciamarska z klasy 3a.
  • W Mistrzostwach Dzielnicy Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce na terenie AWF Mateusz Hawryluk z klasy 6a, zdobył złoty medal w biegu na 60 m, a jego kolega z klasy 6b - Adam Witomski brązowy. W skoku w dal dziewcząt uczennica klasy 6b – Magdalena Karkosa, wywalczyła srebrny medal. Uczeń klasy 4c - Daniel Białecki, zajął trzecie miejsce w skoku w dal. 
  • Dzięki akcji Samorządu Uczniowskiego i pomocy rodziców udało się zebrać 1400kg makulatury, za którą otrzymaliśmy 564zł.
  • Ola Pekrul uczennica klasy I zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Dzień Matki witrażowe kwiatki", zorganizowany przez świetlicę przy Zespole Szkół nr 56.
  • Wiktoria Gawin i Justynka Maliszewska z klasy Ia  zdobyły wyróżnienie w konkursie "Najpiękniejszy koszyk wielkanocny" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 53.
  • Natalia Kustosz uczennica klasy IIc zajęła I miejsce, a Agata Wąsik i Ola Duży wyróżnienie w VI edycji konkursu plastycznego dla szkół i przedszkoli "Świetliczek" pod hasłem "Ptaki w pracach plastycznych i inscenizacjach teatralnych" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 289. Dzieci z teatrzykiem kukiełkowym zajęły I miejsce w kategorii prezentacji scenicznej, przedstawiając "Kaczki" J.Brzechwy.
  • Zespół uczniów z klasy IIIb zajął II miejsca w Dzielnicowym Konkursie Czytelniczym "Henryczek" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 289.
  • Ziemowit Zabawa uczeń klasy 5a zajął czwartego miejsca w XI Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym "Ortografia na Medal".
  • Udział w ogólnopolskiej akcji "Góra grosza".
  • Charytatywny kiermasz ozdób świątecznych zorganizowany przez świetlice szkolną, z którego dochód został przekazany dla Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.
  • Udział uczniów i nauczycieli w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
  • Przedłużenie Honorowej Adopcji surykatki Fredzia w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym.
  • Akcja humanitarna dla warszawskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu, zorganizowana przez uczniów klasy Vb.
  • I miejsce i złoty medal dla reprezentacji naszej szkoły w zawodach Gminy Bielany w dwa ognie usportowione.
  • Wyróżniony w konkursie plastycznym pt. "Obraz mojej Warszawy", zorganizowanym przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, dla ucznia klasy IIa Kacpra Ostrowskiego.
  • Wyróżnienie w ogólnowarszawskim konkursie plastycznym pt. "Olimpijczyk w Warszawie", dla uczennicy klasy IIIb Nikoli Frey.

Poprawiony (czwartek, 31 marca 2016 11:17)

 
To My!
Reklama
Wyszukaj
AddThis Social Bookmark Button
Kalendarz
Ostatni miesiąc Pażdziernik 2017 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31
Losowe zdjęcie

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85
dsc02257.jpg
E-dziennik

Gazetka szkolna (GIS)
Wolontariat
Taebaek

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85