Grono pedagogiczne


Dyrektor: mgr Katarzyna Słyczko-Jarmołowicz

Wicedyrektor: Maria Dziedzic


Nauczyciele

Przedmiot

Wychowawca

1.  Bożena Bernhardt   nauczanie zintegrowane  Klasa 2A
2.  mgr Fronczak Dagmara
  pedagog szkolny
3.  mgr Gnoiński Włodzimierz   wychowanie fizyczne
4.  mgr Ignaczewska Marzanna   świetlica/ przyroda
5.  mgr Herbik Marta   pedagog wspomagający  Klasa 3A
6.  mgr Januszewska Anna   nauczanie zintegrowane  Klasa 2C
7.  mgr Rogińska Żaneta   matematyka
8.  mgr Kostyra Mariola   nauczanie zintegrowane  Klasa 1B
9.  mgr Kowalewska-Figa Zuzanna   kultura fizyczna
10.  mgr Kowalska-Niecław Bożena   świetlica
11.  mgr Monika Kosycarz   religia
12.  mgr Niewęgłowska-Fus Beata   pedagog wspomagający

13.  mgr Kwiatkowska Anna   nauczanie zintegrowane  Klasa 3C
14.  Lato Małgorzata   biblioteka
15.  mgr Lerka Irena   terapia pedagogiczna
16.  mgr Markowska Krystyna   język polski/etyka  
17.  mgr Mazur Ewa   pedagog wspomagający  Klasa 4A
18.  mgr Turowska Karolina   język angielski/język hiszpański  Klasa 5B
19.  mgr Narwid Iwona   kultura fizyczna/świetlica
20.  mgr Katarzyna Moszczyńska   język polski   Klasa 5B
21.  mgr Stachura Łukasz
  pedagog wspierający   Klasa 2A
22.  mgr Olszewska Aneta   matematyka   Klasa 6C
23.  mgr Ośko Krystyna   oddział przedszkolny   Klasa 0B
24.  mgr Owczarska Bogumiła   religia
25.  mgr Owsianka Milena   pedagog wspomagający   Klasa 1A
26.  mgr Powała Anna   język polski   Klasa 4
27.  mgr Sierpińska Bożena   świetlica
28.  mgr Marlena Kulmanowska-Kawka   nauczanie zintegrowane  Klasa 2B
29.  mgr Sokołowska Marta   pedagog wspomagający  Klasa 5A
30.  mgr Soniewicka Joanna   przyroda  
31.  mgr Spurek Grażyna   kierownik świetlicy  
32.  mgr Ratyni Angelika   historia  
33.  mgr Szczepankowska Grażyna   świetlica
34.  mgr Janda Bernadeta   muzyka
35.  mgr Wijat Anna   nauczanie zintegrowane  Klasa 1A
36.  mgr Wojciechowska Agnieszka   nauczanie zintegrowane  Klasa 2D
37.  mgr Wojda Bogumiła   nauczanie zintegrowane  Klasa 3B
38.  mgr Chruszczyk Jowita
  technika  
39.  mgr Zielińska Beata   zajęcia komputerowe/nauczanie zintegrowane  Klasa 3A
40.  mgr Zubik Agnieszka   pedagog wspomagający  Klasa 6A
41.  mgr Dobrzańska-Krupa Bernadeta   nauczanie zintegrowane  Klasa 2E
42.  mgr Hydzik Agnieszka   język angielski  
43.  mgr Pruszczyk Joanna   język angielski  
44.  mgr Balcerzak Elżbieta   oddział przedszkolny  Klasa 0A
45.  mgr      


 
To My!
Reklama
Wyszukaj
AddThis Social Bookmark Button
Kalendarz
Ostatni miesiąc Pażdziernik 2017 Następny miesiąc
P W Ś C P S N
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31
Losowe zdjęcie

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85
dsc02257.jpg
E-dziennik

Gazetka szkolna (GIS)
Wolontariat
Taebaek

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85